E-learning

Výuka přes internet je hitem dnešní uspěchané doby. Neztrácíte čas dojížděním do jazykové školy, učit se můžete kdykoliv a odkudkoliv a jediné co potřebujete, je počítač nebo chytrý telefon.

   Individuální on-line lekce


  • Během on-line lekcí kombinuji moderní metody výuky s prvky jazykového coachingu a mentoringu. Zaměřuji se na praktické aktivity, které vám pomohou rozšířit slovní zásobu, zbavit se strachu z mluvení a získat potřebné jazykové sebevědomí.
  • Lekce probíhají přes ZOOM a doplňkem je virtuální třída Google Classroom, do které vám budu posílat materiály, užitečné odkazy a zdroje pro samostudium.
  • Na začátku si ujasníme na jaké jazykové úrovni jste, na co se potřebujete zaměřit a jaké jsou vaše cíle a já vám sestavím personalizovaný studijní plán plně respektující váš učební styl.

       Cena on-line lekcí:

       10 x 60 minut ....... 7.500 Kč

 

          Asynchronní (nepřímá) výuka


  • Skvělý způsob, jak se angličtině věnovat v pohodlí svého domova.
  • Nemusíte s nikým synchronizovat své časové možnosti, na lektorovi jste časově naprosto nezávislí. Učíte se kde a kdy chcete vy sami.
  • Základem je soukromá virtuální třída (Google Classroom), do které vám budu každý týden posílat materiály, úkoly a samostatnou práci a vy budete mít 6 dní na jejich vypracování. Následně ode mě dostanete ke všem úkolům komentáře a zpětnou vazbu.


       Cena asynchronní výuky:

       od 450 Kč/týden

Konverzační 20 minutovky


  • 20 minutové konverzační lekce přes ZOOM nebo po telefonu
  • Ideální, pokud se potřebujete rozmluvit, ale nemáte čas na klasické 60 minutové lekce
  • Kdykoliv a kdekoliv se vám to hodí - za volantem, při vaření, nebo na podvečerní procházce
  • termíny lekcí podle domluvy


Cena konverzačních 20 minutovek:

300 Kč


Nakombinujte si výuku zcela podle vašich potřeb

Pokud to se svojí angličtinou myslíte vážně a jste připraveni pro to něco udělat, ideální je asynchronní výuku a on-line lekce zkombinovat.

Během asynchronní výuky ode mě budete dostávat články, videa, cvičení, poslechy a mnoho dalších materiálů pro vaši samostatnou práci tak, abyste během týdne procvičili gramatiku, čtení, poslech i psaní. Během on-line setkání přes ZOOMpak budete mít prostor na to, abyste se dokonale rozmluvili.

Napište mi na karolina@rybkova.cz a namícháme spolu on-line lekce a asynchronní výuku v tom ideálním poměru právě pro vás.
Potřebovali byste se na něco zeptat? Napište mi!

Líbí se mi profesionální přístup bez stresu a nervozity a pohodová atmosféra v hodinách.

Milada B.

Karolína je učitelka, kterou by si přály mít dnešní děti. Její otevřený, přátelský ale hlavně lidský přístup k výuce mě stále povzbuzuje a ukazuje mi, že angličtina se dá zvládnout i vedle běžného života. Její hodiny jsou zábavné...i dospělí si rádi hrají:-)) Svou práci dělá s láskou a nadšením.

Andrea N.