Firemní výuka

Výuka v pohodlí vaší kanceláře


Nekomunikují vaši zaměstnanci podle vašich představ? Bojí se mluvit se zahraničními kolegy, jejich e-mailová komunikace není dostatečně zdvořilá anebo potřebují začít s angličtinou od prvních krůčků? S tím vším se dá něco udělat! A to přímo v pohodlí vaší firmy - bez zbytečného dojíždění.

Výuku naplánujeme tak, aby vyhovovala potřebám a časovým možnostem vaší organizace. Studenty rozdělíme na základě vstupního auditu do skupin podle pokročilosti, a těm, kteří to budu potřebovat, sestavíme individuální plán. A vy budete mít díky pravidelnému testování o jejich pokrocích dokonalý přehled.

Na firemních projektech spolupracuji s týmem zkušených lektorů, a tak pokud kromě angličtiny pro své zaměstnance potřebujete i výuku němčiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny nebo češtiny pro cizince, ráda pro vás takovou výuku zajistím.


Cena firemní výuky závisí na místě, vyučovaných jazycích a objemu výuky. Pro bližší informace a konkrétní nabídku mě prosím kontaktujte na karolina@rybkova.cz.


Potřebovali byste k nabídce firemní výuky více informací? Napište mi!

Naše společnost s paní Rybkovou spolupracuje již od roku 2005, což už samo o sobě vypovídá o dlouhodobé spokojenosti. Organizaci dodávaných služeb má paní Rybková perfektně pod palcem a je doslova radost takto spolupracovat - vše je skvěle, funkčně a efektivně nastaveno. Paní Rybková je jedním z našich nejkvalitnějších a nejspolehlivějších dodavatelů; prokazatelné výsledky našich zaměstnanců-studentů jsou toho důkazem.

SpofaDental a.s., Jičín

tradiční výrobce nekovových dentálních materiálů