Jazykové konzultace


Už jste se několikrát snažili s angličtinou spřátelit, ale nikdy to nevyšlo? Propadáte beznaději a bojíte se, že to nikdy lepší nebude? Možná, že jste jen nenašli ten správný způsob, jak se učit.

Jazyková konzultace vám pomůže ujasnit si vaše cíle, potřeby a motivaci. Odhalíme, jaké obavy vás limitují a s čím nejvíce bojujete, zjistíme vaše časové možnosti a identifikujeme, jaký typ studenta jste. A já vám na základě těchto informací poradím, jaké metody při učení zvolit, kterým se ve vašem případě zdaleka vyhnout a přidám i několik vyzkoušených tipů a triků, díky kterým dokážete na své angličtině zapracovat sami v pohodlí svého domova.

Učení angličtiny je stejné jako učení čehokoliv jiného - bez chuti, času a práce to nejde. Pokud jste skutečně rozhodnutí, že se svojí angličtinou doopravdy chcete "pohnout" a jste ochotní posunout učení na žebříčku svých priorit o kus výš než doposud, napište mi na karolina@rybkova.cz. Věřím, že spolu najdeme tu správnou cestu právě pro vás. Zázračné metody neexistují. Existuje ale hodně způsobů, které opravdu fungují a když přijdete na to, který je ten pravý právě pro vás, ušetříte si spoustu trápení i zbytečně vynaložených peněz.