Jak se můžete učit on-line?

On-line výuka

On-line výuka je hitem dnešní uspěchané doby. Neztrácíte čas dojížděním do jazykové školy, učit se můžete kdykoliv a odkudkoliv a jediné co potřebujete, je počítač nebo chytrý telefon.

Individuální on-line lekce

On-line lekce fungují stejně jako ty v učebně. Jediný rozdíl je ten, že na lekci přes ZOOM se nemusíte převlékat z pyžama a někam jezdit a místo kafe si klidně můžete dát sklenku svého oblíbeného vína.

Na začátku si ujasníme na jaké jazykové úrovni jste, na co se potřebujete zaměřit a jaké jsou vaše cíle a já vám sestavím personalizovaný studijní plán.

Setkávat se můžeme tak často, jak budete potřebovat. Může to být jednou za dva týdny nebo klidně třikrát za týden... Je to jen na vás.


Cena on-line lekcí: od 540 Kč/60 minut

Asynchronní výuka

Nenechte se odradit jejím tajemným názvem - asynchronní výuka je ve skutečnosti skvělý způsob, jak se angličtině věnovat v pohodlí svého domova. Na rozdíl od on-line lekcí, kde musíte s lektorem synchronizovat své časové možnosti, u asynchronní výuky jste na lektorovi naprosto časově nezávislí. Učíte se kde a kdy chcete vy sami.

Základem je soukromá virtuální třída (Google Classroom), do které vám budu každý týden posílat materiály, úkoly a samostatnou práci a vy budete mít 6 dní na jejich vypracování a odeslání zpět. Následně ode mě dostanete ke všem úkolům komentáře a zpětnou vazbu.

Cena asynchronní výuky: od 3.600 Kč/10 týdnů


Nakombinujte si výuku zcela podle vašich potřeb

Pokud to se svojí angličtinou myslíte vážně a jste připraveni pro to něco udělat, ideální je asynchronní výuku a on-line lekce zkombinovat.

Během asynchronní výuky ode mě budete dostávat články, videa, cvičení, poslechy a mnoho dalších materiálů pro vaši samostatnou práci tak, abyste během týdne procvičili gramatiku, čtení, poslech i psaní. Během on-line setkání přes ZOOM pak budete mít prostor na to, abyste se dokonale rozmluvili.

Napište mi na karolina@rybkova.cz a namícháme spolu on-line lekce a asynchronní výuku v tom ideálním poměru právě pro vás.

Nebo můžete využít některý z nabízených balíčků:


Balíčky na 10 týdnů

Economy

6.300 Kč

obsahuje:

 • 5 on-line lekcí (60 minut každý druhý týden)
 • Materiály na 10 týdnů časově nenáročného studia (cca 1,5 hodiny týdně)
 • Pomoc, podporu a zpětnou vazbu

Standard

9.000 Kč

obsahuje:

 • 10 on-line lekcí  (1 x týdně 60 minut)
 • Materiály na 10 týdnů časově nenáročného samostudia (cca 1,5 hodiny týdně)
 • Pomoc, podporu a zpětnou vazbu

Premium

15.600 Kč

obsahuje:

 • 20 on-line lekcí (2 x týdně 60 minut)
 • Materiály na 10 týdnů samostudia (cca 3 hodiny týdně)
 • Pomoc, podporu a zpětnou vazbu

Intensive

22.200 Kč

obsahuje:

 • 30 on-line lekcí (3 x týdně 60 minut)
 • Materiály na 10 týdnů super intenzivního samostudia (cca 5 hodin týdně)
 • Pomoc, podporu a zpětnou vazbu

Líbí se mi profesionální přístup bez stresu a nervozity a pohodová atmosféra v hodinách.

Milada B.

Karolína je učitelka, kterou by si přály mít dnešní děti. Její otevřený, přátelský ale hlavně lidský přístup k výuce mě stále povzbuzuje a ukazuje mi, že angličtina se dá zvládnout i vedle běžného života. Její hodiny jsou zábavné...i dospělí si rádi hrají:-)) Svou práci dělá s láskou a nadšením.

Andrea N.