Reference

Líbí se mi profesionální přístup bez stresu a nervozity a pohodová atmosféra v hodinách.

                                                                                                                           Milada B.


K paní Rybkové jsem začala chodit při přípravě na CAE. Mým cílem bylo se rozmluvit, protože k tomu člověk nemá běžně moc příležitostí. Zkoušela jsem nějrůznější kurzy a lektory. U většiny z nich jsem bohužel narážela na neochotu se připravovat do hodin. V zoufalé snaze najít někoho, kdo bude připravený, nechá mě mluvit a občas mě opraví, jsem oslovila paní Rybkovou.

Hned na začátek mě uchvátila její úžasná výslovnost, asi vůbec nejlepší, co jsem kdy od českého lektora slyšela. Další věc, kterou na ní nesmírně oceňuji, je její profesionalita a pozitivní přístup. Každá minuta hodiny je využitá v můj prospěch. Je připravená, a navíc dává člověku pocit, že angličtina je opravdu jednoduchý jazyk. Za více jak 25 let co se angličtinu učím, jsem narazila na různé učitele a lektory. S jistotou musím říct, že paní Rybková patří ke špičce. Neustále na sobě pracuje nejen z hlediska angličtiny ale i didaktiky, což je stránka mnoha lektory často opomíjená.

                                                                                                                                        Zuzana N.


Pod vedením Karolíny jsem konečně pochopila to, co mi do té doby úplně jasné nebylo. Ba co víc - mé porozumění, psaní, konverzace i poslech jsou jisté a nemusím se za ně stydět ani při mé práci v nadnárodní společnosti, při konverzaci s přáteli ze zahraničí či na dovolené.

Na mém zdokonalování má určitě velký podíl i Karolínin velmi lidský a neskutečně milý přístup, kdy se člověk nemusí stydět nebo mít strach mluvit. Co hodnotím jako další velké plus je dokonalý akcent, který Karolína má a se kterým by trumfla kdejakého rodilého mluvčího. Ze strany Karolíny je vždy na hodiny vše pečlivě připraveno, pracujeme s kvalitními materiály a dobrou technikou při poslechu. Při našich hodinách se smějeme, mluvíme jen a pouze v angličtině a troufnu si řici, že se na hodiny obě těšíme a využijeme je vždy do poslední minuty. 

Karolínu jsem doporučila i svému manželovi, který se pod jejím vedením připravoval na zkoušku z anglického jazyka. Překážkou pro něj nebyla ani dojezdová vzdálenost 40km. Stejně jako já byl i můj manžel s jejím přístupem, zkušenostmi a již zmíněným dokonalým akcentem nadmíru spokojen. Za nás dva tedy Karolínu vřele doporučuji! 

                                                                                                                                     Ivana H.


Naše společnost s paní Rybkovou  spolupracuje již od roku 2005, což už samo o sobě vypovídá o dlouhodobé spokojenosti. Pod taktovkou paní Rybkové u nás probíhá nejen výuka angličtiny, ale díky jejím spolupracujícím lektorům také výuka němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny či češtiny pro cizince. Organizaci dodávaných služeb má paní Rybková perfektně pod palcem a je doslova radost takto spolupracovat - vše je skvěle, funkčně a efektivně nastaveno (milý úsměv je jako bonus). 

Paní Rybkovou pravidelně poptáváme také s překlady a korekturami odborných textů, kdy je opět samozřejmostí skvělá a rychlá komunikace obsahující jasné informace o ceně a času dodání požadovaného překladu/korektury. Paní Rybková je jedním z našich nejkvalitnějších a nejspolehlivějších dodavatelů; prokazatelné výsledky našich zaměstnanců-studentů jsou toho důkazem.

                                                                                                 SpofaDental a.s., Jičín

                                                  tradiční výrobce nekovových dentálních materiálů


Karolína je učitelka, kterou by si přály mít dnešní děti. Její otevřený, přátelský ale hlavně lidský přístup k výuce mě stále povzbuzuje dál chodit na její soukromé lekce angličtiny. Vždy, když mé nadšení nebo sebevědomí klesá dolů, tak je to ona co mi ukáže, že angličtina se dá zvládnout i vedle běžného života. Její hodiny jsou zábavné...i dospělí si rádi hrají:-)) Svou práci dělá s láskou a nadšením.

Andrea N.


Důvodem "oprášení" mých chabých školních znalostí angličtiny byla skupinová výuka organizovaná a placená mým zaměstnavatelem. Tam jsem také poprvé "zažila" Karolínu jako lektorku, hodiny angličtiny s ní mě bavily a "nakoply" k dalšímu učení. Po skončení firemní výuky jsem pokračovala s Karolínou v lekcích již soukromě a ve stylu "one to one", protože mě prostě angličtina začala bavit... a baví mě pořád, protože Karolína to prostě UMÍ...

   Renata R.