Výuka v učebně

Individuální výuka

Zkusili jste skupinovou výuku, ale tak nějak to nebylo "ono"? Máte nějaké základy, ale nevěříte si a bojíte se promluvit? Čeká vás pracovní pohovor a potřebujete se rozmluvit a získat nezbytné sebevědomí? Pak je pro vás individuální výuka to správné řešení.

Výukový plán přizpůsobíme vašim potřebám a cílům a pustíme se do toho. Uděláme pořádek v gramatice, rozšíříme vaši slovní zásobu a vy se to všechno naučíte doopravdy používat. Ukážu vám, jak moc nám při učení pomáhají naše vlastní chyby, naučíte se nedělat z nich tragédii a konečně překonáte strach z mluvení.

Individuální lekce si spolu můžeme domluvit i jednorázově. Pokud se například připravujete na některý z mezinárodně uznávaných certifikátů z obecné nebo obchodní angličtiny nebo vás čeká zkouška na vysoké škole a nevíte si rady s určitým gramatickým jevem, může nám stačit i jediná hodina k tomu, abych vám pomohla vše potřebné ujasnit.

A pokud z jakéhokoliv důvodu nemáte možnost přijít na výuku do učebny, můžeme se sejít on-line.


Výuka v soukromých skupinkách

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete se do angličtiny pustit společně? Skvělý nápad! Zapomeňte na stres a strach, který znáte z anonymních veřejných kurzů, kde se jednotliví účastníci vůbec neznají a ostýchají se jeden před druhým mluvit. Domluvte se s přáteli, vytvořte si vlastní skupinu a užijte si angličtinu společně.

Díky pohodové atmosféře malé skupinky (max. 5 studentů) se snadno uvolníte a v bezpečí kruhu svých přátel budete moci mluvit i o věcech, které byste před cizími lidmi neradi probírali. Vašim chybám se nikdo nebude smát, ale to neznamená, že bude na hodinách nuda. Kurz tematicky uzpůsobíme vašim potřebám a vy se konečně přestanete bát mluvit.

Pod vedením Karolíny jsem konečně pochopila to, co mi do té doby úplně jasné nebylo a mé porozumění, psaní, konverzace i poslech jsou jisté a nemusím se za ně stydět ani při mé práci v nadnárodní společnosti.

Na mém zdokonalování má určitě velký podíl i Karolínin velmi lidský a neskutečně milý přístup, kdy se člověk nemusí stydět nebo mít strach mluvit. Co hodnotím jako další velké plus je dokonalý akcent, který Karolína má a se kterým by trumfla kdejakého rodilého mluvčího.

Ze strany Karolíny je vždy na hodiny vše pečlivě připraveno, pracujeme s kvalitními materiály a dobrou technikou při poslechu. Při našich hodinách se smějeme, mluvíme jen a pouze v angličtině a troufnu si řici, že se na hodiny obě těšíme a využijeme je vždy do poslední minuty.

Ivana H.

K paní Rybkové jsem začala chodit při přípravě na CAE. Zkoušela jsem nejrůznější kurzy a lektory, ale u většiny jsem bohužel narážela na neochotu se připravovat do hodin.

U paní Rybkové mě hned na začátek uchvátila její úžasná výslovnost, asi vůbec nejlepší, co jsem kdy od českého lektora slyšela. Další věc, kterou na ní nesmírně oceňuji, je její profesionalita a pozitivní přístup. Je připravená, a navíc dává člověku pocit, že angličtina je opravdu jednoduchý jazyk.

Za více jak 25 let co se angličtinu učím, jsem narazila na různé učitele a lektory. S jistotou musím říct, že paní Rybková patří ke špičce. Neustále na sobě pracuje nejen z hlediska angličtiny ale i didaktiky, což je stránka mnoha lektory často opomíjená.

Zuzana N.