Výuka v učebně

Individuální výuka


  • Nevyhovuje vám atmosféra skupinových kurzů?

  • Potřebujete bezpečné prostředí, kde byste mohli na své angličtině začít pracovat bez obav z chyb a strachu promluvit?

  • Hledáte výuku, která bude 100% respektovat vaše potřeby, možnosti a tempo učení?

Pak jsou pro vás individuální lekce tím správným řešením.


Během lekcí kombinuji moderní metody výuky s prvky jazykového coachingu a mentoringu. Zaměřuji se na praktické aktivity, které vám pomohou rozšířit slovní zásobu, zbavit se strachu z mluvení a získat potřebné jazykové sebevědomí.

Na začátku si spolu ujasníme na jaké jazykové úrovni jste, na co se potřebujete zaměřit a jaké jsou vaše cíle, a já vám navrhnu personalizovaný studijní plán plně respektující váš učební styl.

Abyste na své angličtině mohli pracovat i mimo naše lekce, vytvoříme si společnou virtuální Google Classroom, do které vám budu posílat materiály, užitečné odkazy a zdroje pro samostudium.

A pokud z jakéhokoliv důvodu nemáte možnost přijít na výuku do učebny, můžeme se sejít on-line.


Cena individuální výuky: 

10 x 60 minut ....... 7.500 Kč


! ! !

Je pro vás 60 minut příliš? Vyzkoušejte konverzační 20 minutovky a využijte čas např. cestou z práce efektivně k oprášení vaší angličtiny.Výuka v soukromých skupinkách

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete se do angličtiny pustit společně? Skvělý nápad! Zapomeňte na stres a strach, který znáte z anonymních veřejných kurzů, kde se jednotliví účastníci vůbec neznají a ostýchají se jeden před druhým mluvit. Domluvte se s přáteli, vytvořte si vlastní skupinu a užijte si angličtinu společně.

Díky pohodové atmosféře malé skupinky (max. 5 studentů) se snadno uvolníte a v bezpečí kruhu svých přátel budete moci mluvit i o věcech, které byste před cizími lidmi neradi probírali. Vašim chybám se nikdo nebude smát, ale to neznamená, že bude na hodinách nuda. Kurz tematicky uzpůsobíme vašim potřebám a vy se konečně přestanete bát mluvit.

Cena skupinových kurzů:
Kurz pro dva

10 x 60 minut ..... 4.500 Kč/os.

10 x 90 minut ..... 6.700 Kč/os.

Skupinový kurz (3 - 5 účastníků)

10 x 90 minut ..... 5.200 Kč/os. Potřebovali byste vědět o nabízených kurzech něco víc?

Napište mi!

Pod vedením Karolíny jsem konečně pochopila to, co mi do té doby úplně jasné nebylo a mé porozumění, psaní, konverzace i poslech jsou jisté a nemusím se za ně stydět ani při mé práci v nadnárodní společnosti.

Na mém zdokonalování má určitě velký podíl i Karolínin velmi lidský a neskutečně milý přístup, kdy se člověk nemusí stydět nebo mít strach mluvit. Co hodnotím jako další velké plus je dokonalý akcent, který Karolína má a se kterým by trumfla kdejakého rodilého mluvčího.

Ze strany Karolíny je vždy na hodiny vše pečlivě připraveno, pracujeme s kvalitními materiály a dobrou technikou při poslechu. Při našich hodinách se smějeme, mluvíme jen a pouze v angličtině a troufnu si řici, že se na hodiny obě těšíme a využijeme je vždy do poslední minuty.

Ivana H.

K paní Rybkové jsem začala chodit při přípravě na CAE. Zkoušela jsem nejrůznější kurzy a lektory, ale u většiny jsem bohužel narážela na neochotu se připravovat do hodin.

U paní Rybkové mě hned na začátek uchvátila její úžasná výslovnost, asi vůbec nejlepší, co jsem kdy od českého lektora slyšela. Další věc, kterou na ní nesmírně oceňuji, je její profesionalita a pozitivní přístup. Je připravená, a navíc dává člověku pocit, že angličtina je opravdu jednoduchý jazyk.

Za více jak 25 let co se angličtinu učím, jsem narazila na různé učitele a lektory. S jistotou musím říct, že paní Rybková patří ke špičce. Neustále na sobě pracuje nejen z hlediska angličtiny ale i didaktiky, což je stránka mnoha lektory často opomíjená.

Zuzana N.