Výuka v učebně

Individuální výuka


 • Nevyhovuje vám atmosféra skupinových kurzů?

 • Potřebujete bezpečné prostředí, kde byste mohli na své angličtině začít pracovat bez obav z chyb a strachu promluvit?

 • Hledáte výuku, která bude 100% respektovat vaše potřeby, možnosti a tempo učení?

Pak jsou pro vás individuální lekce tím správným řešením.


Na začátku si spolu ujasníme na jaké jazykové úrovni jste, na co se potřebujete zaměřit a jaké jsou vaše cíle, a já vám sestavím personalizovaný studijní plán.  Pokud to nebude nezbytně nutné, nebudeme používat standardní učebnice. Místo toho se zaměříme na praktické aktivity, užitečné poslechy a názorná cvičení, které vám pomohou rozšířit slovní zásobu, zbavit se strachu z mluvení a získat potřebné jazykové sebevědomí.

A pokud z jakéhokoliv důvodu nemáte možnost přijít na výuku do učebny, můžeme se sejít on-line.


Cena individuální výuky: 

10 x 45 minut ...... 5.500 Kč

10 x 60 minut ....... 6.500 Kč

10 x 90 minut ....... 9.700 Kč


Výuka v soukromých skupinkách

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete se do angličtiny pustit společně? Skvělý nápad! Zapomeňte na stres a strach, který znáte z anonymních veřejných kurzů, kde se jednotliví účastníci vůbec neznají a ostýchají se jeden před druhým mluvit. Domluvte se s přáteli, vytvořte si vlastní skupinu a užijte si angličtinu společně.

Díky pohodové atmosféře malé skupinky (max. 5 studentů) se snadno uvolníte a v bezpečí kruhu svých přátel budete moci mluvit i o věcech, které byste před cizími lidmi neradi probírali. Vašim chybám se nikdo nebude smát, ale to neznamená, že bude na hodinách nuda. Kurz tematicky uzpůsobíme vašim potřebám a vy se konečně přestanete bát mluvit.

Cena skupinových kurzů:
Kurz pro dva

10 x 60 minut ..... 3.900 Kč/os.

10 x 90 minut ..... 5.800 Kč/os.

Skupinový kurz (3 - 5 účastníků)

10 x 90 minut ..... 4.500 Kč/os.


Příprava na jazykové zkoušky

Existuje mnoho důvodů, proč složit mezinárodně uznávanou zkoušku z cizího jazyka. Ať už je váš důvod jakýkoliv, ráda se stanu na cestě k získání certifikátu vaší průvodkyní.

Nejčastěji skládané zkoušky jsou B2 First (dříve známá jako FCE) a C1 Advanced (dříve známá jako CAE). Připravit vás ale mohu i na jazykové zkoušky z obchodní angličtiny B2 Business Vantage a C1 Business Higher. Získané certifikáty mají neomezenou platnost a jsou uznávány více než 200 000 institucemi po celém světě.


Přípravný kurz na jazykové zkoušky

B2 First | C1 Advanced | B2 Business Vantage | C1 Business Higher


12 hodinový kurz pro ty, kdo se chtějí na zkoušku pořádně připravit a nebojí se pro to něco udělat.


 • Během kurzu postupně projdeme všechny části testu a u každého typu úkolu si ukážeme, jak k němu přistupovat, jak se na něj připravit a na co si dát pozor.
 • Ve společné Google Classroom budete mít k dispozici i další zkušební testy, poslechy, gramatická a lexikální cvičení, užitečné odkazy a další materiály, abyste se mohli přípravě na zkoušku věnovat i mimo společně strávený čas na kurzu.
 • Dozvíte se také jak vypadá zkouškový den, co vás ve zkouškovém centru čeká a jak se na vše připravit, aby vás pak v "den D" nic nezaskočilo.

Přípravný kurz na kteroukoliv zkoušku můžete absolvovat sami nebo ve skupině stejně naladěných přátel či spolužáků. Individuální příprava je finančně náročnější, ale zaručí vám, že se budu celou dobu věnovat čistě vašim otázkám, problémům a potřebám. Ve skupinovém kurzu se víc zasmějeme a podpora ostatních vás bude motivovat k dalším pokrokům.


Cena kurzů:

Individuální kurz

12 x 60 minut ..... 7.800 Kč

Kurz pro dva

12 x 60 minut ..... 4.600 Kč

Skupinový kurz (max. 5 účastníků)

 12 x 90 minut ..... 5.400 Kč/os.

Tips & tricks

B2 First | C1 Advanced


Připravujete se na B2 First nebo C1 Advanced, ale pořád se ne a ne zbavit lehké nervozity?

 • Bojíte se, že nestihnete vyplnit všechna cvičení v daném časovém limitu?
 • Máte hrůzu ze psaní eseje?
 • Zmocňuje se vás při představě "Speakingu" panika? 

Nechte si poradit!


Tips & tricks je intenzivní tříhodinový seminář plný informací, tipů a rad pro ty z vás, kdo už mají představu o tom, jak zkouška vypadá, připravují se na ni sami a potřebují doladit detaily:

 • jak pracovat s jednotlivými úkoly
 • kde začít, s čím si dát víc práce a s čím se naopak moc nezdržovat
 • jaké jsou nejčastější chyby a jak je neudělat
 • jak stihnout "Reading"
 • jaká se poprat s "Use of English"
 • jak zabodovat při psaní eseje
 • jak si ulehčit poslechovou část
 • co říkat (a co rozhodně ne) při "Speakingu"
 • a mnoho dalšího

Cena seminářů:

Individuální

180 minut ..... 1.990 Kč

Skupinový (max. 5 účastníků)

    180 minut ..... 1.190 Kč/os.

Přípravný kurz i seminář je možné absolvovat prezenčně v Jičíně nebo on-line. Potřebovali byste vědět o nabízených kurzech něco víc?

Napište mi!

Pod vedením Karolíny jsem konečně pochopila to, co mi do té doby úplně jasné nebylo a mé porozumění, psaní, konverzace i poslech jsou jisté a nemusím se za ně stydět ani při mé práci v nadnárodní společnosti.

Na mém zdokonalování má určitě velký podíl i Karolínin velmi lidský a neskutečně milý přístup, kdy se člověk nemusí stydět nebo mít strach mluvit. Co hodnotím jako další velké plus je dokonalý akcent, který Karolína má a se kterým by trumfla kdejakého rodilého mluvčího.

Ze strany Karolíny je vždy na hodiny vše pečlivě připraveno, pracujeme s kvalitními materiály a dobrou technikou při poslechu. Při našich hodinách se smějeme, mluvíme jen a pouze v angličtině a troufnu si řici, že se na hodiny obě těšíme a využijeme je vždy do poslední minuty.

Ivana H.

K paní Rybkové jsem začala chodit při přípravě na CAE. Zkoušela jsem nejrůznější kurzy a lektory, ale u většiny jsem bohužel narážela na neochotu se připravovat do hodin.

U paní Rybkové mě hned na začátek uchvátila její úžasná výslovnost, asi vůbec nejlepší, co jsem kdy od českého lektora slyšela. Další věc, kterou na ní nesmírně oceňuji, je její profesionalita a pozitivní přístup. Je připravená, a navíc dává člověku pocit, že angličtina je opravdu jednoduchý jazyk.

Za více jak 25 let co se angličtinu učím, jsem narazila na různé učitele a lektory. S jistotou musím říct, že paní Rybková patří ke špičce. Neustále na sobě pracuje nejen z hlediska angličtiny ale i didaktiky, což je stránka mnoha lektory často opomíjená.

Zuzana N.