Výuka

Individuální výuka

Zkusili jste skupinovou výuku, ale tak nějak to nebylo "ono"? Máte nějaké základy, ale nevěříte si a bojíte se promluvit? Čeká vás pracovní pohovor a potřebujete se rozmluvit a získat nezbytné sebevědomí? Pak je pro vás individuální výuka to správné řešení.

Výukový plán přizpůsobíme vašim potřebám a cílům a pustíme se do toho. Uděláme pořádek v gramatice, rozšíříme vaši slovní zásobu a vy se to všechno naučíte doopravdy používat. Ukážu vám, jak moc nám při učení pomáhají naše vlastní chyby, naučíte se nedělat z nich tragédii a konečně překonáte strach z mluvení.

Individuální lekce lze domluvit i jednorázově. Pokud se například připravujete na některý z mezinárodně uznávaných certifikátů z obecné nebo obchodní angličtiny nebo vás čeká zkouška na vysoké škole a nevíte si rady s určitým gramatickým jevem, může nám stačit i jediná hodina k tomu, abych vám pomohla vše potřebné ujasnit.

A pokud z jakéhokoliv důvodu nemáte možnost přijít na výuku do učebny, můžeme se sejít i   on-line. Při výuce používám Zoom (případně i Skype) a materiály se studenty sdílíme přes Google Classroom.


Skupinová výuka

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete se do angličtiny pustit společně? Skvělý nápad!

Díky pohodové atmosféře malé skupinky (max. 4 studenti) se vašim chybám nikdo nebude smát, ale to neznamená, že bude na hodinách nuda. Vysvětlíme si, jak angličtina funguje, natrénujeme správné reakce v různých životních situacích a vy se konečně přestanete bát mluvit.


Firemní výuka

Nekomunikují vaši zaměstnanci podle vašich představ? Bojí se mluvit se zahraničními kolegy, jejich e-mailová komunikace není dostatečně zdvořilá anebo potřebují začít s angličtinou od prvních krůčků? S tím vším se dá něco udělat!

Výuku naplánujeme tak, aby vyhovovala potřebám a časovým možnostem vaší organizace. Studenty rozdělíme na základě vstupního auditu do skupin podle pokročilosti, a těm, kteří to budu potřebovat, sestavíme individuální plán. A vy budete mít díky pravidelnému testování o jejich pokrocích dokonalý přehled.

A pokud kromě angličtiny pro své zaměstnance potřebujete i výuku němčiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny nebo češtiny pro cizince, mohu pro vás takovou výuku zorganizovat. Na firemních projektech spolupracuji s týmem zkušených lektorů a celou výuku koordinuji tak, aby vše fungovalo, jak má.