Kdo jsem?

Jsem lektorka.

Výuce angličtiny se věnuji už víc než 20 let. Učila jsem kravaťáky v bankách, úředníky na finančním úřadě, manažery v korporacích, dispečery v logistických firmách, zoufalé studenty chystající se na zkoušku na vysoké škole i nadšence, kteří stejně jako já angličtinu milují a chtějí si s ní hrát.

Začínala jsem jako vy.

Angličtina se mi líbila odmalička, ale moje začátky nijak slavné nebyly. Učit se dlouhé seznamy slovíček v učebnici mě nebavilo, gramatika mi přišla zmatená a složitá a poslechy? Jakmile učitelka nakráčela do třídy s přehrávačem v ruce, už preventivně jsem se zhroutila.

Angličtině rozumím...

To, že je angličtina jednoduchá a logická, jsem zjistila až jako dospělá. Objevila jsem způsob učení, který mi vyhovoval, poznala jsem, že učit se může být docela zábava, a začala se bavit. Tak moc, že jsem nakonec v obecné angličtině dosáhla až na Certificate of Proficiency in English (jazyková úroveň C2) a v obchodní angličtině na Business English Certificate Higher (hodnocení A, úroveň C2).

... a rozumím i vám a vašim obavám.

Byla jsem kdysi tam, kde vy. Dobře vím, jak moc se bojíte mluvit, kolik práce je za každou správně poskládanou větou a jak těžké je najít v dennodenním stresu chvilku na domácí úkol. Ale taky moc dobře vím, jak vám pomoct se nebát, jak získat jistotu a sebevědomí a z angličtiny mít radost.


Chtěli byste se na něco zeptat? Napište mi!