Asynchronní výuka

Asynchronní výuka


Výuka přes internet je hitem dnešní uspěchané doby. Neztrácíte čas dojížděním do jazykové školy, učit se můžete kdykoliv a odkudkoliv a jediné co potřebujete, je počítač nebo chytrý telefon. 


A asynchronní výuka jde ještě o krok dál. Na rozdíl od lekcí s lektorem v asynchronní (nebo také nepřímé) výuce nemusíte s nikým synchronizovat své časové možnosti, na lektorovi jste časově naprosto nezávislí. Učíte se kde a kdy chcete vy sami. 

Výuka probíhá v Google Classroom, do které dostáváte každý týden materiály, videa, kvízy, užitečné odkazy a jiné úkoly a máte 6 dní na jejich vypracování. Následně ke své práci dostanete komentáře a zpětnou vazbu.

Výuce předchází konzultace zdarma (telefonicky, přes WhatsApp nebo Whereby), kde si spolu ujasníme vaši jazykovou úroveň, cíle, motivaci a také časové možnosti.

Na základě informací z této konzultace pak pro vás sestavím plně personalizovaný plán kurzu zaměřený na témata, kterým se potřebujete věnovat a kombinující takové metody a techniky výuky, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů.


Cena asynchronní výuky:

od 450 Kč/týden

Lekce se prodávají v balíčku po 10.

Po domluvě lze připravit i balíčky po 15 nebo 20 lekcích.Nakombinujte si výuku zcela podle vašich potřeb

Pokud to se svojí angličtinou myslíte vážně a jste připraveni pro to něco udělat, ideální je asynchronní výuku zkombinovat s tou přímou, tedy lekcí s lektorem.

Během asynchronní výuky ode mě budete dostávat články, videa, cvičení, poslechy a mnoho dalších materiálů pro vaši samostatnou práci tak, abyste během týdne procvičili gramatiku, čtení, poslech i psaní.

Během našich společních setkání pak budete mít prostor na to, abyste se dokonale rozmluvili.

Napište mi na karolina@rybkova.cz a namícháme spolu přímé lekce (on-line či off-line) a asynchronní výuku v tom ideálním poměru právě pro vás.
Potřebovali byste se na něco zeptat? Napište mi!

Karolína je učitelka, kterou by si přály mít dnešní děti. Její otevřený, přátelský ale hlavně lidský přístup k výuce mě stále povzbuzuje a ukazuje mi, že angličtina se dá zvládnout i vedle běžného života. Její hodiny jsou zábavné...i dospělí si rádi hrají:-)) Svou práci dělá s láskou a nadšením.

Andrea N.