Asynchronní výuka

Asynchronní výuka


Výuka přes internet je hitem dnešní uspěchané doby. Neztrácíte čas dojížděním do jazykové školy, učit se můžete kdykoliv a odkudkoliv a jediné co potřebujete, je počítač nebo chytrý telefon. 


A asynchronní výuka jde ještě o krok dál. Na rozdíl od lekcí s lektorem v asynchronní (nebo také nepřímé) výuce nemusíte s nikým synchronizovat své časové možnosti, na lektorovi jste časově naprosto nezávislí. Učíte se kde a kdy chcete vy sami. 

Výuka probíhá v Google Classroom, do které dostáváte každý týden materiály, videa, kvízy, užitečné odkazy a jiné úkoly a máte 6 dní na jejich vypracování. Následně ke své práci dostanete komentáře a zpětnou vazbu.

Výuce předchází konzultace zdarma (telefonicky, přes WhatsApp nebo Whereby), kde si spolu ujasníme vaši jazykovou úroveň, cíle, motivaci a také časové možnosti.

Na základě informací z této konzultace pak pro vás sestavím plně personalizovaný plán kurzu zaměřený na témata, kterým se potřebujete věnovat a kombinující takové metody a techniky výuky, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů.


Cena asynchronní výuky:

od 490 Kč/týden

Lekce se prodávají v balíčku po 10.

Po domluvě lze připravit i balíčky po 15 nebo 20 lekcích.


Nakombinujte si výuku zcela podle vašich potřeb


Pokud to se svojí angličtinou myslíte vážně a jste připraveni pro to něco udělat, ideální je asynchronní výuku zkombinovat s tou přímou, tedy lekcí s lektorem.

Během asynchronní výuky ode mě budete dostávat články, videa, cvičení, poslechy a mnoho dalších materiálů pro vaši samostatnou práci tak, abyste během týdne procvičili gramatiku, čtení, poslech i psaní.

Během našich společních setkání pak budete mít prostor na to, abyste se dokonale rozmluvili.

Napište mi na karolina@rybkova.cz a namícháme spolu přímé lekce (on-line či off-line) a asynchronní výuku v tom ideálním poměru právě pro vás.Potřebovali byste se na něco zeptat? Napište mi!