Jak učím

Koho učím?


Většinu mé klientely tvoří ženy, ale ani mužům dveře nezavírám. Podmínkou je, aby klient či klientka věděli, proč se angličtinu chtějí učit a byli ochotní pro svůj pokrok něco udělat.


Ideální je, pokud klienti už mají s angličtinou nějakou zkušenost a umí komunikovat alespoň v jednoduchých běžných situacích.


Zájemcům o výuku z řad úplných začátečníků nebo dětí ráda doporučím někoho z týmu zkušených kolegů, se kterými dlouhodobě spolupracuji.


Jsem lektorka.

  • Ukážu vám jak angličtina funguje, jak úžasně jednoduchá umí být a vysvětlím všechno, čemu nebudete rozumět.
  • Pomůžu vám odbourat strach z chyb a na našich společných hodinách se rozmluvíte tak, abyste pak dokázali sebevědomě komunikovat s jakýmkoliv cizincem, na kterého natrefíte.
  • Díky jazykovému coachingu objevíte způsob učení, který vám bude nejvíc vyhovovat, aby vás učení bavilo a bylo současně i efektivní.
  • Poradím vám, jak se angličtinou obklopit a udělat si z učení radost.

Nejsem kouzelnice.

  • Neumím pro učení nadchnout někoho, kdo je z angličtiny programově otrávený.

  • Neznám žádnou zázračnou metodu, díky které byste se plynně anglicky naučili za rok a bez práce.

  • Nejsem schopná vás někam posunout, pokud se angličtině nebudete ochotní věnovat i mimo naše společné lekce.


Co čekat na začátku?


Než se spolu pustíme do výuky, požádám vás o vyplnění krátkého dotazníku a sejdeme se na úvodní bezplatné konzultaci (telefonicky, přes WhatsApp nebo Whereby).


Během konzultace si spolu ujasníme vaši jazykovou úroveň, cíle, motivaci a časové možnosti a zjistíme, jestli jsem ta pravá, která vám v tuto chvíli dokáže nejlépe pomoct.


Pokud bychom během úvodní konzultace zjistili, že se naše představy o spolupráci rozcházejí, doporučím vám někoho z týmu zkušených kolegů, se kterými dlouhodobě spolupracuji.Jak vypadá výuka?


Ať učím jednotlivce nebo skupiny, lekce vždy připravuji na míru. Studijní plány tvořím s ohledem na to, s jakým problémem nebo cílem za mnou mí klienti přichází, jaká témata je zajímají a jakou slovní zásobu potřebují.


Při výuce čerpám z různých zdrojů. Zajímavé články, užitečné poslechy, písničky, tematická videa, aktivity k rozšíření a procvičení slovní zásoby nebo potřebné gramatiky; to vše poskládané tak, aby naše společné hodiny byly zajímavé, přínosné a nebyla na nich nuda.


Důležití jste vy. Vaše důvody, proč se do učení chcete pustit, vaše sny a cíle, kam se s angličtinou chcete posunout a vaše časové možnosti.O tom koho učím a koho ne, jak učím, a čemu všemu se na hodinách věnujeme, jsem psala i v článku na blogu.Zapomněla jsem na něco? Napište mi, ráda vám odpovím!