Máte za sebou pár jazykových kurzů, v knihovně hromádku učebnic a v šuplíku několik popsaných sešitů, ale stále nemáte ze své angličtiny dobrý pocit a stydíte se promluvit? Chtěli byste se angličtiny přestat bát, začít ji sebevědomě používat a nebojíte se pro to něco udělat?

Ráda vás budu na vaší cestě provázet.


Specializuji se na plně personalizovanou výuku využívající moderní metody, mentoring a prvky jazykového coachingu. Najdeme spolu ten nejefektivnější způsob učení vhodný právě pro vás, odbouráte svůj strach z chyb a naučíte se v angličtině sebevědomě komunikovat.


Už více než 20 let pomáhám s angličtinou i podnikatelům a jejich týmům. A abych mohla svým klientům nabízet i výuku jiných cizích jazyků, překlady dokumentů, korektury textů a tlumočení, spojila jsem své síly s dalšími profesionály z oboru a s jejich pomocí tak svým zákazníkům zajišťuji komplexní jazykové služby.


Jazykovým lektorům, kteří jsou na začátku své kariéry, uvažují o přechodu na volnou nohu, nebo už nějaký čas podnikají, ale jejich podnikání nefunguje tak, jak by si přáli, nabízím své více než 20 leté zkušenosti s výukou, metodikou a prací na volné noze.