Konzultace


Už jste se několikrát snažili s angličtinou spřátelit, ale nikdy to nevyšlo? Propadáte beznaději a bojíte se, že to nikdy lepší nebude?

Možná, že jste jen nenašli ten správný způsob, jak se učit.Klasických i alternativních metod výuky jazyků existuje mnoho a vybrat si mezi nimi tu správnou není vždy úplně jednoduché. Každý jsme totiž jiný, jinak se učíme a něco jiného při učení potřebujeme. Takže metoda, která fungovala vaší kamarádce, nemusí na vás platit vůbec.


Když objevíte, který způsob je nejefektivnější právě pro vás, ušetříte si spoustu trápení i zbytečně vynaložených peněz. A právě na to spolu při jazykové konzultaci přijdeme.

  • Konzultace trvá cca 2 hodiny a pomůže vám ujasnit si vaše cíle, potřeby a motivaci.
  • Odhalíme, jaké obavy vás limitují a s čím nejvíce bojujete.
  • Probereme vaše časové možnosti a identifikujeme, jaký typ studenta jste.
  • Já vám na základě těchto informací poradím, jaké metody při učení zvolit a kterým se ve vašem případě zdaleka vyhnout.
  • A přidám i několik vyzkoušených tipů a triků, díky kterým dokážete na své angličtině zapracovat sami v pohodlí svého domova.
  • Konzultaci je možné absolvovat off-line v Jičíně, nebo on-line přes WHEREBY.


Učení angličtiny je stejné jako učení čehokoliv jiného – bez chuti, času a práce to nejde. Pokud jste rozhodnutí, že se svojí angličtinou doopravdy chcete "pohnout", a jste ochotní posunout učení na žebříčku svých priorit o kus výš než doposud, napište mi na karolina@rybkova.cz. Věřím, že spolu najdeme tu správnou cestu právě pro vás. Zázračné metody neexistují. Existuje ale hodně způsobů, které opravdu fungují.

Jazyková konzultace trvá 2 hodiny a její cena je 2.500 Kč.


Konzultace s paní Rybkovou mi pomohla ujasnit si kam se chci v angličtině dostat a co jsem pro to schopná udělat. Probraly jsme, co mi ve výuce kdy vyhovovalo a co ne a já díky tomu pochopila, proč zrovna na mě "zaručené metody" nefungovaly. Z konzultace jsem si odnesla spoustu tipů a doporučení jak se učit, jak si udržet motivaci a jak si učení zorganizovat, abych ho zvládala sama, stíhala ho a bavilo mě.

Johana K.