Konzultace                  

Pro lektory


Jste lektor na začátku kariéry a tápete kudy se vydat? Uvažujete, že odejdete ze školství nebo jazykové školy a postavíte se na vlastní nohy?

Nebo už na volné noze jste, ale vaše podnikání nefunguje tak, jak byste si přáli? Nevíte jak a kde dát o svých službách vědět a kolik si za ně říct?Jako lektorka na volné noze pracuji už 17 let a za tu dobu jsem nasbírala spoustu zkušeností jak s výukou a metodikou, tak s podnikáním a měnícími se požadavky trhu.

Vím, jak moc chutná svoboda, kterou podnikání na volné noze přináší, ale taky velmi dobře vím

 • jak rozdílné jsou lekce off-line a on-line,
 • kolik času a energie zabere propagace,
 • jak hodně dokáže potrápit nejistota stálého příjmu, 
 • jak náročné je nastavit své podnikání tak, aby vám přinášelo radost a adekvátní příjem,
 • jak těžké je oznámit klientům zvýšení cen, nebo
 • jak zabolí negativní reference od nespokojeného klienta.


Být na volné noze neznamená, že na všechno musíte být sami.

Napište mi na karolina@rybkova.cz nebo mi pošlete zprávu přes kontaktní formulář. Spojím se s vámi a domluvíme si termín konzultace, kde spolu váš aktuální problém probereme.


Konzultaci je možné absolvovat off-line v Jičíně, on-line přes WHEREBY, nebo po telefonu.

Konzultace trvá cca 2 hodiny a její cena je 2.900 Kč.


Návazná/doplňující konzultace:  1.500 Kč / 45 minutPro studenty 

Už jste se několikrát snažili s angličtinou spřátelit, ale nikdy to nevyšlo? Propadáte beznaději a bojíte se, že to nikdy lepší nebude?

Možná, že jste jen nenašli ten správný způsob, jak se učit.Klasických i alternativních metod výuky jazyků existuje mnoho a vybrat si mezi nimi tu správnou není vždy úplně jednoduché. Každý jsme totiž jiný, jinak se učíme a něco jiného při učení potřebujeme. Takže metoda, která fungovala vaší kamarádce, nemusí na vás platit vůbec.

Když objevíte, který způsob je nejefektivnější právě pro vás, ušetříte si spoustu trápení i zbytečně vynaložených peněz. A právě na to spolu při jazykové konzultaci přijdeme.

 • Konzultace trvá cca 2 hodiny a pomůže vám ujasnit si vaše cíle, potřeby a motivaci.
 • Odhalíme, jaké obavy vás limitují a s čím nejvíce bojujete.
 • Probereme vaše časové možnosti a identifikujeme, jaký typ studenta jste.
 • Já vám na základě těchto informací poradím, jaké metody při učení zvolit a kterým se ve vašem případě zdaleka vyhnout.
 • A přidám i několik vyzkoušených tipů a triků, díky kterým dokážete na své angličtině zapracovat sami v pohodlí svého domova.


Konzultaci je možné absolvovat off-line v Jičíně, nebo on-line přes WHEREBY.

Konzultace trvá cca 2 hodiny a její cena je 2.900 Kč.

 
Máte zájem o konzultaci? Napište mi na karolina@rybkova.cz nebo mi pošlete zprávu přes tento kontaktní formulář:

Konzultace s paní Rybkovou mi pomohla ujasnit si kam se chci v angličtině dostat a co jsem pro to schopná udělat. Probraly jsme, co mi ve výuce kdy vyhovovalo a co ne a já díky tomu pochopila, proč zrovna na mě "zaručené metody" nefungovaly. Z konzultace jsem si odnesla spoustu tipů a doporučení jak se učit, jak si udržet motivaci a jak si učení zorganizovat, abych ho zvládala sama, stíhala ho a bavilo mě.

Johana K.

Přesun na volnou nohu pro mě byl noční můra, měla jsem pocit, že je toho TOLIK co musím zvládnout, úplně jsem se zasekla. Po naší konzultaci můžu zase normálně dýchat, pochopila jsem, že nemusím dělat všechno a co musím, nemusím dělat najednou a hned. Oceňuju, jak empaticky, ale zároveň rozhodně jsi mě postavila na nohy co se financí týče. Jako letitý státní zaměstnanec jsem měla zjevně hodně zkreslené představy, a nebýt naší konzultace, asi bych si brzy docela nabila nos.

                                                                                                  Mgr. Eva J.