Individuální výuka

 

Plně personalizovaná služba kombinující moderní metody výuky s prvky jazykového coachingu a mentoringu.


Vhodná je pro klienty, kteří

  • hledají bezpečné prostředí, kde se mohou angličtině věnovat bez obav z chyb,
  • touží zvýšit si své jazykové sebevědomí a odbourat strach z mluvení, a
  • jsou připraveni pro svůj pokrok něco udělat.

Výuce předchází konzultace zdarma (telefonicky, přes WhatsApp nebo Whereby), kde si spolu ujasníme vaši jazykovou úroveň, cíle, motivaci a také časové možnosti.Na základě informací z úvodní konzultace pak pro vás sestavím plně personalizovaný plán kurzu zaměřený na témata, kterým se potřebujete věnovat a kombinující takové metody a techniky výuky, které vám pomůžou dosáhnout vašich cílů.


Během lekcí se zaměřuji z velké části na komunikaci a na praktické aktivity, které vám pomůžou začít se angličtinou bavit, rozšířit si slovní zásobu a zbavit se strachu z mluvení. Využívám také jazykový coaching, díky kterému najdete ideální způsob učení vyhovující vašemu učebnímu typu, časovým možnostem a cílům.


Součástí výuky je i řízené samostudium, které probíhá v soukromé Google Classroom (virtuální prostor, do kterého budete mít přístup pouze vy a já). V Google Classroom budete mít k dispozici materiály, užitečné odkazy, poznámky, postřehy a slovní zásobu z jednotlivých lekcí ve sdíleném dokumentu.


Výuka je vhodná pro klienty, kteří už mají s angličtinou nějakou zkušenost a umí komunikovat alespoň v jednoduchých běžných situacích.

Pokud jste úplný začátečník, nebo pokud bychom během úvodní konzultace zjistili, že se naše představy o spolupráci rozcházejí, doporučím vám někoho z týmu zkušených kolegů, se kterými dlouhodobě spolupracuji.


Cena individuální výuky:

45 minut ....... 750 Kč

60 minut ....... 940 Kč

Lekce se prodávají v balíčku po 10.

Po domluvě lze připravit i balíčky po 15 nebo 20 lekcích.Individuální výuka může probíhat

OFF-LINE  v učebně v Denisově ulici 585 v Jičíně, nebo

ON-LINE přes Whereby.


Je pro vás 60 minut příliš? Vyzkoušejte

Konverzační 20 minutovky


a využijte čas např. cestou z práce efektivně k oprášení vaší angličtiny.

20 minutovky probíhají přes Whereby/Whatsapp/Messenger nebo po telefonu a jsou ideální, pokud se potřebujete rozmluvit, ale na klasickou výuku nemáte čas. Absolvovat je můžete kdykoliv a kdekoliv se vám to hodí - za volantem, při vaření, nebo na podvečerní procházce.


Cena konverzačních 20 minutovek:

450 Kč

Lekce se prodávají v balíčku po 10.

Po domluvě lze připravit i balíčky po 15 nebo 20 lekcích.


 Potřebovali byste vědět o nabízených kurzech něco víc?  Napište mi!